KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14928157
nr 1492 8157
Oidentifierad konstnär. Signerad, Solrosor. Olja på duk, 65x54 cm, yttermått inklusive ram: 78x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:20:53
100 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr